Отримати консультацiю юриста
Назад
31 – 1 листопада 2013 року в Москві відбувся семінар – тренінг «Документування порушень прав людини у зв’язку з ВІЛ – інфекцією» 15:16 12-11-2013

Захід був організований «Некомерційним партнерством «ЕСВЕРО» м. Москва. Організатори семінару запросили провести цей захід президента ВБО «ВПР «Гідність» Тетяну Бордуніс.

 

Основні теми її презентації були присвячені поняттю моніторингу порушень прав людини в сфері боротьби з епідемією ВІЛ/СНІДу, його цілям та задачам, етичним аспектам проведення моніторингу, процедурі заповнення моніторингових форм та інше. Перед учасниками тренінгу виступили запрошені експерти : Боян Константінов (Регіональний офіс ПРООН у Братиславі) и Павло Скала (Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні).

Б. Константінов виступив з презентацією на тему «Міжнародний захист прав людини: основні інструменти та механізми». П. Скала в своїй презентації запинився на питаннях огляду програм зменшення шкоди, що існують в Україні, криміналізації вживання наркотиків, типових порушеннях прав учасників замісної підтримувальної терапії. В цілому тренінг – семінар пройшов у гарній обстановці, його учасники отримали знання, необхідні в подальшій роботі.