Отримати консультацiю юриста
Назад
30 квітня 2013 в Луганському обласному відділенні ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» було проведено круглий стіл на тему «Посилення відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в регіоні та роль громадського сектору у боротьбі зі СНІДом на всіх етапах протидії епідемії» 15:02 15-05-2013

30 квітня 2013 року в Луганському обласному відділенні ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за участю юриста ВБО «Всеукраїнського правозахисного руху «Гідність» С. Кузьміна було проведено круглий стіл на тему «Посилення відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в регіоні та роль громадського сектору у боротьбі зі СНІДом на всіх етапах протидії епідемії».

 

В заході приймали участь представники Луганського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, заступник начальника Управління ДПтСУ в Луганській області Поліщук В.А., представники міських Координаційних рад, лідери спільнот ЛЖВ Луганської області (м. Стаханов, м. Красний Луч, м. Перевальськ, м. Краснодон) та представники ЛЖВ.

 

Lawyer Kuzmin

 

Під час круглого столу юристом ВБО «ВПР «Гідність» С. Кузьміним було висвітлено проблеми уразливих до ВІЛ верств населення, виявлених ВБО «ВПР «Гідність» протягом 2012 року при моніторингу та шляхи вирішення цих проблем, доведено актуальні питання важливості взаємодії громадського сектору з державним сектором у сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІД в Україні, було акцентовано значення міжсекторального співробітництва. Окрім того, зазначена важливість взаємодії з ДПтСУ, в рамках боротьби з епідемією.

 

Окрім того, під час круглого столу було досягнуто принципової угоди подальшої співпраці ВБО «ВПР «Гідність» з УДПтСУ в Луганській області щодо забезпечення розвитку правової підтримки у сфері ВІЛ/СНІД та покращення доступу до профілактики та лікування ВІЛ/СНІД засуджених, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

 

Lawyer Kuzmin 1