Отримати консультацiю юриста
Назад
26-27 квітня 2013 року в м. Києві відбувся навчальний тренінг: «Огляд актуальних питань правового захисту ЛЖВС в контексті міжнародної практики моніторингу та дотримання прав людини», організований ВБО «ВПР «Гідність» для юристів організації 17:17 24-05-2013

training

 

26-27 квітня 2013 року в м. Києві відбувся навчальний тренінг: «Огляд актуальних питань правового захисту ЛЖВС в контексті міжнародної практики моніторингу та дотримання прав людини», організований ВБО «ВПР «Гідність» для  юристів організації  з 24 областей України та АР Крим.

 

Перед присутніми виступила Тетяна Бордуніс, президент ВБО «ВПР «Гідність». Вона ознайомила юристів з результатами моніторингу порушень прав людини в сфері протидії ВІЛ/СНІДу за 2012 рік та зупинилась на характерних помилках в роботі. Важливе місце в заході зайняв виступ Олени Костюченко, кандидата юридичних наук, доцента кафедри правосуддя Київського національного університету ім. Т. Шевченко, адвоката, голови секції кримінального процесу асоціації адвокатів України. Доповідач висвітлила найважливіші положення нового Кримінально-процесуального кодексу України, дала відповіді на запитання юристів. Жвавий інтерес у слухачів також визвала презентація Василя Ананьєва, аналітика з питань прав людини та гендерної рівності проекту ПРООН в Україні «ВІЛ і права людини». Наприкінці тренінгу юристи отримали сертифікати.

 

training1

 

training2