Отримати консультацiю юриста
Назад
11 липня 2013 року в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулась робоча нарада на тему: «Про стан забезпечення прав хворих на своєчасне знеболення в умовах реорганізації лікувальних закладів у Київській області». 12:36 24-07-2013

У нараді взяли участь представники апарату Уповноваженого ВРУ з прав людини, представники органів державної влади, комунальних закладів охорони здоров’я, члени Консультативної Ради при Омбудсмені України. В нараді взяла участь член КР, президент ВБО «ВПР «Гідність» Тетяна Бордуніс. На заході виступив голова експертної групи з охорони здоров’я, член Консультативної Ради Андрій Раханський. Він зазначив, що питання надання паліативної допомоги,  зокрема в м. Буча Київської області, залишаються відкритими.

 

Свої коментарі по даному питанню надали представники Бучанської міської лікарні, Київської міської лікарні № 2, Управляння лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України та інші.

 

 

На при кінці наради представники КР та НГО надали державним органам та лікувальним закладам свої рекомендації та пропозиції щодо покращення стану дотримання прав пацієнтів на первинну паліативну допомогу в України.